Wakaty

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Wypożyczalni Samochodów na Krecie

Miejsce pracy: Kreta, Grecja

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

O nas: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów na Krecie, oferującą szeroki wybór pojazdów do wynajęcia. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość obsługi oraz komfort i bezpieczeństwo podróży. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta wypożyczalni samochodów (kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni).
  • Realizacja rezerwacji i umów wynajmu.
  • Doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu samochodu.
  • Przygotowanie dokumentacji wynajmu.
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz odpowiadanie na pytania klientów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość dodatkowych języków będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail [email protected] naszej firmy.

Rating
( 1 assessment, average 5 from 5 )
Wynajem aut Kreta
Ok